Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
MAP sensor

MAP sensor

Artikel 0906140
EAN 4250032560300
Merk METZGER
€90,21 €62,08
Externe voorraad

Uw voordeel 23%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Specificaties

Merk METZGER
Aantal polen 3
Druk (Pa) van 10000
Druk (Pa) tot 120000

OE-nummers

CHEVROLET 12591290
OPEL 93192107
OPEL 55573248
OPEL 1235060
OPEL 1238894
OPEL 1238395

Toepasbaarheid

CHEVROLET AVEO / KALOS Hatchback (T250, T255) 1.4 | 101PK | 74KW | 2008.04
CHEVROLET AVEO / KALOS Sedan (T250, T255) 1.4 | 101PK | 74KW | 2008.09
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 | 69PK | 51KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 | 86PK | 63KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.2 LPG | 86PK | 63KW | 2012.11 - 2015.12
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.4 | 101PK | 74KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Hatchback (T300) 1.6 | 116PK | 85KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2 | 69PK | 51KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2 | 86PK | 63KW | 2011.03
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.2 LPG | 86PK | 63KW | 2012.11 - 2015.12
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.4 | 100PK | 74KW | 2011.07
CHEVROLET AVEO Sedan (T300) 1.6 | 116PK | 85KW | 2011.03
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 | 167PK | 123KW | 2011.03
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 2.4 4WD | 167PK | 123KW | 2011.03
CHEVROLET CAPTIVA (C100, C140) 3.0 4WD | 258PK | 190KW | 2010.11 - 2018.09
CHEVROLET HHR 2.4 | 170PK | 125KW | 2007.10 - 2011.12
CHEVROLET MALIBU (V300) 2.4 | 167PK | 123KW | 2012.01
CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 | 68PK | 50KW | 2010.03
CHEVROLET SPARK (M300) 1.0 LPG | 68PK | 50KW | 2010.03
CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 | 82PK | 60KW | 2010.03
CHEVROLET SPARK (M300) 1.2 LPG | 82PK | 60KW | 2010.03
CHEVROLET TRAX 1.6 | 116PK | 85KW | 2012.12
CHEVROLET VOLT EV 150 | 151PK | 111KW | 2011.11
OPEL ADAM (M13) 1.2 | 69PK | 51KW | 2012.10
OPEL ADAM (M13) 1.4 | 87PK | 64KW | 2012.10
OPEL ADAM (M13) 1.4 LPG | 87PK | 64KW | 2013.07
OPEL ADAM (M13) 1.4 | 101PK | 74KW | 2012.10
OPEL AMPERA (R12) EV 150 | 151PK | 111KW | 2011.11 - 2015.03
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) | 87PK | 64KW | 2009.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 (68) | 100PK | 74KW | 2009.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) | 120PK | 88KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 Turbo (68) | 140PK | 103KW | 2009.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.4 LPG (68) | 140PK | 103KW | 2012.01 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 (68) | 115PK | 85KW | 2009.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J (P10) 1.6 Turbo (68) | 180PK | 132KW | 2009.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 (69) | 101PK | 74KW | 2012.06 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sedan 1.4 Turbo (69) | 140PK | 103KW | 2012.06
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 (69) | 116PK | 85KW | 2012.06
OPEL ASTRA J Sedan 1.6 Turbo (69) | 180PK | 132KW | 2012.06
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) | 101PK | 74KW | 2011.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) | 120PK | 88KW | 2011.10
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) | 140PK | 103KW | 2011.10
OPEL ASTRA J GTC 1.6 (08) | 180PK | 132KW | 2011.10
OPEL ASTRA J GTC 1.8 (08) | 140PK | 103KW | 2011.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 (35) | 101PK | 74KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) | 120PK | 88KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 LPG (35) | 140PK | 103KW | 2011.12 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.4 Turbo (35) | 140PK | 103KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 (35) | 116PK | 85KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ASTRA J Sports Tourer (P10) 1.6 Turbo (35) | 180PK | 132KW | 2010.10 - 2015.10
OPEL ANTARA (L07) 2.4 | 167PK | 123KW | 2010.12
OPEL ANTARA (L07) 2.4 4x4 | 167PK | 123KW | 2010.12
OPEL ANTARA (L07) 3.0 | 258PK | 190KW | 2010.11 - 2015.12
OPEL CORSA D (S07) 1.0 (L08, L68) | 65PK | 48KW | 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) | 69PK | 51KW | 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) | 83PK | 61KW | 2011.06 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 (L08, L68) | 86PK | 63KW | 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.2 LPG (L08, L68) | 86PK | 63KW | 2011.06 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 87PK | 64KW | 2009.09 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 LPG (L08, L68) | 87PK | 64KW | 2009.09 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.4 (L08, L68) | 100PK | 74KW | 2009.12 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 150PK | 110KW | 2007.05 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 192PK | 141KW | 2006.11 - 2014.08
OPEL CORSA D (S07) 1.6 Turbo (L08, L68) | 211PK | 155KW | 2011.06 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.0 (L08) | 60PK | 44KW | 2006.08 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.0 (L08) | 65PK | 48KW | 2010.01 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.2 (L08) | 69PK | 51KW | 2010.01 - 2014.08
OPEL CORSA D Van (S07) 1.2 (L08) | 86PK | 63KW | 2010.06 - 2014.08
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 (68) | 140PK | 103KW | 2011.04 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.4 LPG (68) | 140PK | 103KW | 2012.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 (68) | 116PK | 85KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.6 Turbo (68) | 180PK | 132KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A (G09) 1.8 (68) | 140PK | 103KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.4 (69) | 140PK | 103KW | 2011.04 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.4 LPG (69) | 140PK | 103KW | 2012.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 (69) | 116PK | 85KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.6 Turbo (69) | 180PK | 132KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sedan (G09) 1.8 (69) | 140PK | 103KW | 2008.07 - 2017.03
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 (35) | 140PK | 103KW | 2011.09 - 2013.06
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.4 LPG (35) | 140PK | 103KW | 2012.07 - 2013.06
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 (35) | 116PK | 85KW | 2008.07 - 2012.06
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.6 Turbo (35) | 180PK | 132KW | 2009.01 - 2013.06
OPEL INSIGNIA A Sports Tourer (G09) 1.8 (35) | 140PK | 103KW | 2008.07 - 2013.06
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) | 100PK | 74KW | 2010.06 - 2017.03
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) | 120PK | 88KW | 2010.06 - 2017.03
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 LPG (75) | 120PK | 88KW | 2011.06 - 2017.03
OPEL MERIVA B MPV (S10) 1.4 (75) | 140PK | 103KW | 2010.06 - 2017.03
OPEL MOKKA / MOKKA X (J13) 1.6 (_76) | 116PK | 85KW | 2012.06
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) | 120PK | 88KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 (75) | 140PK | 103KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.4 LPG (75) | 140PK | 103KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CNG (75) | 150PK | 110KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 (75) | 136PK | 100KW | 2018.09
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 (75) | 170PK | 125KW | 2012.12
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 SIDI (75) | 200PK | 147KW | 2013.07
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75) | 115PK | 85KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.8 (75) | 140PK | 103KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CDTI (75) | 120PK | 88KW | 2014.07
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CDTI (75) | 134PK | 99KW | 2016.11
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 1.6 CDTI (75) | 136PK | 100KW | 2013.02
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 110PK | 81KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 130PK | 96KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 165PK | 121KW | 2011.10
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 CDTi (75) | 170PK | 125KW | 2015.01
OPEL ZAFIRA TOURER C (P12) 2.0 BiTurbo CDTI (75) | 194PK | 143KW | 2013.01