Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
Oliepomp

Oliepomp

Artikel 7.29621.05.0
EAN 4028977734106
Merk PIERBURG
€239,85 €89,00
Centraal Magazijn Op voorraad: 3

Vandaag besteld, 11-12-2019 in huis.

Uw voordeel 61%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Specificaties

Merk PIERBURG
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder pakking

OE-nummers

FORD 1456884
FORD 1355193
FORD 1146956
FORD 1134856
FORD 1117948
FORD 1112956
FORD 1096255
LAND ROVER LR004868
LAND ROVER LR004392
CITROËN 1001E9
FIAT 9660667080
FORD YC1Q6600CD
FORD YC1Q6600CB
FORD 1C1Q6600CG
FORD 1C1Q6600CF
FORD 1C1Q6600CE
FORD 1C1Q6600CD
FORD 1C1Q6600CC
PEUGEOT 1001E9

Toepasbaarheid

CITROËN JUMPER Bestelwagen 2.2 HDi 100 | 101PK | 74KW | 2006.04 4HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Bestelwagen 2.2 HDi 120 | 120PK | 88KW | 2006.04 4HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 100 | 101PK | 74KW | 2006.04 4HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Bus 2.2 HDi 120 | 120PK | 88KW | 2006.04 4HU (P22DTE)
CITROËN JUMPER Open laadbak/ Chassis 2.2 HDi 100 | 101PK | 74KW | 2006.04 4HV (P22DTE)
CITROËN JUMPER Open laadbak/ Chassis 2.2 HDi 120 | 120PK | 88KW | 2006.04 4HU (P22DTE)
FIAT DUCATO Bestelwagen (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D | 100PK | 74KW | 2006.07 4HV
FIAT DUCATO Bus (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D | 100PK | 74KW | 2006.07 4HV
FIAT DUCATO Open laadbak/ Chassis (250_, 290_) 100 Multijet 2,2 D | 100PK | 74KW | 2006.07 4HV
FORD RANGER (TKE) 2.2 TDCi | 120PK | 88KW | 2011.04 GBVAJPF