Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Bobine (CE-05) MOBILETRON

Gratis verzending vanaf €20,-
MOBILETRON
Eigenschappen
aantal aansluitingen 1
aantal polen 4
type stekker female
Omschrijving
aantal aansluitingen: 1. aantal polen: 4. type stekker: female

Bobine produceert een hoogspanning die nodig om het brandstof / lucht in de automotoren te onsteken.
Mogelijkhe symptonen van een defecte bobine is:
-Voertuig heeft overslaande ontstekingen
-Opslaan van een storingscode
-Motor start niet
-Slechte acceleratie of vermogensverlies
-Motorregeleenheid schakelt in noodloop
-Motorcontrolelampje licht op
 
Algemene gegevens
Productnummer CE-05
EAN code
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 33,87
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 28-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 29-10-2020 1

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
FIAT FIAT
LANCIA LANCIA
MASERATI MASERATI
Fabrikant Productnummer
FIAT 04460205
FIAT 07588435
FIAT 07646975
FIAT 07746151
FIAT 07753777
FIAT 4460205
FIAT 7588435
FIAT 7646975
FIAT 7746151
FIAT 7753777
Usage nummers
Alternatieve producten (8)
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Bobine BOSCH
EAN code 3165141066494
Productnummer 0 221 119 027
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 28-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 29-10-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 37,80
Gratis verzending vanaf €20,-
MAGNETI MARELLI
Bobine MAGNETI MARELLI
EAN code 8001063480794
Productnummer 060717019012
Merk MAGNETI MARELLI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 28-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 29-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 21,08
Gratis verzending vanaf €20,-
MAGNETI MARELLI
Bobine MAGNETI MARELLI
EAN code 8001063122847
Productnummer 060690002010
Merk MAGNETI MARELLI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-11-2020 Centraal magazijn
Versturen 06-11-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 38,73
Gratis verzending vanaf €20,-
MAGNETI MARELLI
Krukassensor MAGNETI MARELLI
EAN code 8001063210339
Productnummer 064820084010
Merk MAGNETI MARELLI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-11-2020 Centraal magazijn
Versturen 06-11-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 23,37
Gratis verzending vanaf €20,-
MAPCO
Bobine MAPCO
EAN code 4043605260543
Productnummer 80000
Merk MAPCO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 30-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 31-10-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,89
Gratis verzending vanaf €20,-
MOBILETRON
Bobine MOBILETRON
EAN code
Productnummer CE-07
Merk MOBILETRON
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 29-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 30-10-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 35,97
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Bobine MEYLE
EAN code 4040074248577
Productnummer 214 885 0012
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 28-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 29-10-2020 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,59
Gratis verzending vanaf €20,-
MEAT & DORIA
Bobine MEAT & DORIA
EAN code
Productnummer 10735
Merk MEAT & DORIA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 29-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 30-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,86
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel