Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Condensor, airconditioning (35139) NRF

Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Eigenschappen
materiaal aluminium
ingang ø [mm] 14,3
dikte [mm] 26
uitgang ø [mm] 14,1
koelmiddel r 134a
breedte (mm) 405
hoogte (mm) 593
Breedte 40.5 cm
Hoogte 59.3 cm
Omschrijving

Condensor, airconditioning (35139) NRF

materiaal: aluminium. ingang ø [mm]: 14,3. dikte [mm]: 26. uitgang ø [mm]: 14,1. koelmiddel: r 134a. breedte (mm): 405. hoogte (mm): 593

Deze Condensor, airconditioning (35139) NRF is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FORD

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 35139
EAN code 8718042020512
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 76,04
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 27-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 28-10-2020 10

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
FORD FORD
Fabrikant Productnummer
FORD 1000959
FORD 1011513
FORD 1022447
FORD 1038114
FORD 1211108
FORD 3493498
FORD 6830118
FORD 6860549
FORD 7012068
FORD 93BW19710AA
FORD 93BW19710AE
FORD 93BW19710AF
FORD 93BW19710AG
FORD 93BW19710AH
FORD 93BW19710AJ
FORD 93BW19710AK
FORD 93BW19710BA
FORD 93BW19710BB
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel