0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Draagarm, wielophanging (07192) FEBI BILSTEIN

(onder, vooras rechts)
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Algemene gegevens
Productnummer 07192
EAN code 4027816071921
Merk FEBI BILSTEIN
Eigenschappen
Alles weergeven
Inbouwplaats
  • onder
  • vooras rechts
Materiaal plaatstaal
Aantal 1
Artikelnummer paar 07195
Draagarmtype driehoeksdraagarm
Gewicht (kg) 3,120
Gewicht 3.12 kg

Draagarm, wielophanging (07192) FEBI BILSTEIN

Inbouwplaats: onder / vooras rechts. Materiaal: plaatstaal. Aantal: 1. Artikelnummer paar: 07195. Draagarmtype: driehoeksdraagarm. Gewicht (kg): 3,120

Deze Draagarm, wielophanging (07192) FEBI BILSTEIN is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder. Steekwoorden
draag arm, draagarm, draagarmen
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 43,17
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 7

Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 03 52 076 , 0352076
OPEL 03 52 192 , 0352192
OPEL 3 52 076 , 352076
OPEL 3 52 192 , 352192
VAUXHALL 090373780
VAUXHALL 090473227
VAUXHALL 090495160
VAUXHALL 90373780
VAUXHALL 90473227
VAUXHALL 90495160
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
LEMFÖRDER
Draagarm, wielophanging LEMFÖRDER
EAN code 4047437010277
Productnummer 12222 01
Merk LEMFÖRDER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 100,37
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Draagarm, wielophanging TRW
EAN code 3322937900107
Productnummer JTC201
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 60,77
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Draagarm, wielophanging TOPRAN
EAN code 3521920000019
Productnummer 200 482
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 52,66
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Draagarm, wielophanging NK
EAN code 5703858459994
Productnummer 5013608
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 61
StukprijsPrijs incl. btw. € 37,73
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Draagarm, wielophanging DELPHI
EAN code 5012759933619
Productnummer TC649
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,41
Gratis verzending vanaf €20,-
MOOG
Draagarm, wielophanging MOOG
EAN code
Productnummer OP-WP-0068P
Merk MOOG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 46,29
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Draagarm, wielophanging MEYLE
EAN code 4040074443989
Productnummer 616 050 0010/HD
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 44,43
Gratis verzending vanaf €20,-
MONROE
Draagarm, wielophanging MONROE
EAN code 5412096245879
Productnummer L24519
Merk MONROE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 08-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 09-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 48,55
Gratis verzending vanaf €20,-
OPTIMAL
Draagarm, wielophanging OPTIMAL
EAN code 4031185960731
Productnummer G6-073
Merk OPTIMAL
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 09-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 10-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 54,35
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)