0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Draagarm, wielophanging (07195) FEBI BILSTEIN

(onder, vooras links)
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Algemene gegevens
Productnummer 07195
EAN code 4027816071952
Merk FEBI BILSTEIN
Eigenschappen
Alles weergeven
Inbouwplaats
  • onder
  • vooras links
Materiaal plaatstaal
Aantal 1
Artikelnummer paar 07192
Draagarmtype driehoeksdraagarm
Gewicht (kg) 3,140
Gewicht 3.14 kg

Draagarm, wielophanging (07195) FEBI BILSTEIN

Inbouwplaats: onder / vooras links. Materiaal: plaatstaal. Aantal: 1. Artikelnummer paar: 07192. Draagarmtype: driehoeksdraagarm. Gewicht (kg): 3,140

Deze Draagarm, wielophanging (07195) FEBI BILSTEIN is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder. Steekwoorden
draag arm, draagarm, draagarmen
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 43,17
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 45

Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 03 52 077 , 0352077
OPEL 03 52 193 , 0352193
OPEL 3 52 077 , 352077
OPEL 3 52 193 , 352193
VAUXHALL 090373779
VAUXHALL 090473226
VAUXHALL 090495159
VAUXHALL 90373779
VAUXHALL 90473226
VAUXHALL 90495159
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Draagarm, wielophanging TRW
EAN code 3322937900091
Productnummer JTC200
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 60,77
Gratis verzending vanaf €20,-
LEMFÖRDER
Draagarm, wielophanging LEMFÖRDER
EAN code 4047437010260
Productnummer 12223 01
Merk LEMFÖRDER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 100,37
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Draagarm, wielophanging TOPRAN
EAN code 3521930000016
Productnummer 200 483
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 52,66
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Draagarm, wielophanging NK
EAN code 5703858459987
Productnummer 5013607
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 59
StukprijsPrijs incl. btw. € 37,73
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Draagarm, wielophanging DELPHI
EAN code 5012759933602
Productnummer TC648
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,41
Gratis verzending vanaf €20,-
MOOG
Draagarm, wielophanging MOOG
EAN code
Productnummer OP-WP-0069P
Merk MOOG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 46,29
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Draagarm, wielophanging MEYLE
EAN code 4040074443996
Productnummer 616 050 0009/HD
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,79
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
Draagarm, wielophanging MAXGEAR
EAN code
Productnummer 72-0923
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,33
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Reparatieset, wieldraagarm MEYLE
EAN code 4040074288610
Productnummer 616 610 0006
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 19,93
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)