Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Droger, airconditioning (33218) NRF

Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Eigenschappen
diameter (mm) 89
materiaal aluminium
koelmiddel r 134a
hoogte (mm) 205
Hoogte 20.5 cm
Omschrijving

Droger, airconditioning (33218) NRF

diameter (mm): 89. materiaal: aluminium. koelmiddel: r 134a. hoogte (mm): 205

Deze Droger, airconditioning (33218) NRF is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FORD

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 33218
EAN code 8718042019448
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 63,85
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 27-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 28-10-2020 2

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
FORD FORD
Fabrikant Productnummer
FORD 1004142
FORD 1032630
FORD 1032631
FORD 1047779
FORD 1095826
FORD 1121178
FORD 97FW19808AA
FORD 97FW19C808AA
FORD 97FW19C808AB
FORD 97FW19C808AC
FORD 97FW19C808AD
FORD 97FW19C808AE
FORD 97FW19C808AF
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel