Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Krukassensor (550089) ERA

Gratis verzending vanaf €20,-
ERA
Eigenschappen
kleur zwart
aantal aansluitingen 2
kabellengte (mm) 440
weerstand [ohm] 700
inbouwdiepte [mm] 29,5
hoogte (mm) 29.5
gewicht (kg) 0,052
Gewicht 0.05 kg
Hoogte 2.95 cm
Omschrijving

Krukassensor (550089) ERA

kleur: zwart. aantal aansluitingen: 2. kabellengte (mm): 440. weerstand [ohm]: 700. inbouwdiepte [mm]: 29,5. hoogte (mm): 29.5. gewicht (kg): 0,052

Deze Krukassensor (550089) ERA is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ABARTH
ALFA ROMEO
FIAT
LANCIA

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 550089
EAN code
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 23,74
Gratis verzending vanaf €20,-
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
ABARTH ABARTH
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
FIAT FIAT
LANCIA LANCIA
Fabrikant Productnummer
FIAT 195271101900
FIAT 5944390
FIAT 60512971
FIAT 7588435
FIAT 7604582
FIAT 7646975
Usage nummers
Alternatieve producten (6)
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Krukassensor TOPRAN
EAN code 1189800000010
Productnummer 721 688
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL 01-12-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,75
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Wielsnelheidssensor EPS
EAN code 8012510249031
Productnummer 1.953.001
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 30-11-2020 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL 01-12-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 19,77
Gratis verzending vanaf €20,-
MOBILETRON
Bobine MOBILETRON
EAN code
Productnummer CE-05
Merk MOBILETRON
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 30-11-2020 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL 01-12-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,87
Gratis verzending vanaf €20,-
MEAT & DORIA
Krukassensor MEAT & DORIA
EAN code
Productnummer 87005
Merk MEAT & DORIA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 01-12-2020 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL 02-12-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 21,48
Gratis verzending vanaf €20,-
MOBILETRON
Bobine MOBILETRON
EAN code
Productnummer CE-07
Merk MOBILETRON
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 02-12-2020 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL 03-12-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 35,97
Gratis verzending vanaf €20,-
VALEO
Krukassensor VALEO
EAN code 3276422541767
Productnummer 254176
Merk VALEO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 01-12-2020 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL 02-12-2020 9
StukprijsPrijs incl. btw. € 31,64
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel