0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Remblokken set (2322501) TEXTAR

Gratis verzending vanaf €20,-
TEXTAR
Algemene gegevens
Productnummer 2322501
EAN code 4019722234385
Merk TEXTAR
Eigenschappen
Alles weergeven
Dikte [mm] 17
Verpakkingsbreedte [cm] 8,8
Verpakkingslengte [cm] 15,2
Technisch informatienummer 23225 170 1 5
Wva-nummer 23225
Hoogte 2 (mm) 55,4
Breedte 2 [mm] 131,7
Hoogte 1 (mm) 52,3
Breedte 1 [mm] 131,7
Aantalslijtage-indicatoren [per as] 4
Remsysteem lucas
Slijtageindicator met akoestische slijtagewaarschuwing
Verpakkingshoogte [cm] 8,4
Breedte 8.8 cm
Hoogte 8.4 cm
Lengte 15.2 cm

Remblokken set (2322501) TEXTAR

Remblokken zijn samen met remschijven een belangrijke onderdeel van het remsysteem.
De wrijving tussen remblokken en remschijven zorgen voor frictie waardoor een voertuig tot stilstand komt.
Controleer tijdig of elk 20.000 km uw remblokken of ze toe zijn aan vervanging, wij adviseren om tevens de remschijven als slijtindicators te controlerne op slijtage.

Let op dat kenteken niet bindend is of een bepaalde  Remblok op uw auto past.
Het is belangrijk om eventueel de maten te meten of de filtering te gebruiken om de kans op foute bestellingen te reduceren
 


Goedkoop remblokken van TEXTAR koopt u bij Porza.nl.
Dit remblok past onder andere op een:
OPEL
VAUXHALL


Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 37,05
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 10

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 09200108
OPEL 1605081
OPEL 1605092
OPEL 1605316
OPEL 1605317
OPEL 1605964
OPEL 1605974
OPEL 9200108
OPEL 93172261
OPEL 93176114
OPEL 93184269
OPEL 95519746
OPEL 95520061
VAUXHALL 9200108
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Remblokkenset, schijfrem NK
EAN code 5703858578763
Productnummer 223624
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 7
Verzenden met PostNL* 22-6-2021 7
StukprijsPrijs incl. btw. € 28,64
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Remblokkenset, schijfrem NK
EAN code 5703858850357
Productnummer 223641
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 2
Verzenden met PostNL* 22-6-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 45,44
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Remblokken set TRW
EAN code 3322938207243
Productnummer GDB1570DTE
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 37,15
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Remblokken set BOSCH
EAN code 4047025363983
Productnummer 0 986 494 625
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 8
StukprijsPrijs incl. btw. € 27,31
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Remblokken set TRW
EAN code 3322936406112
Productnummer GDB611
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 18,73
Gratis verzending vanaf €20,-
ATE
Remblokken set ATE
EAN code 4006633091084
Productnummer 13.0460-2857.2
Merk ATE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 40,90
Gratis verzending vanaf €20,-
FERODO
Remblokken set FERODO
EAN code 5016687216172
Productnummer FDB1424
Merk FERODO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,24
Gratis verzending vanaf €20,-
BRECK
Remblokken set BRECK
EAN code 5906295146056
Productnummer 23225 00 702 10
Merk BRECK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,23
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Remblokken set DELPHI
EAN code 5012759158937
Productnummer LP1676
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-6-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 28,65
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)