Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

FERODO Remschoenset (FSB133)

met toebehoren
Gratis verzending vanaf €20,-
FERODO
Eigenschappen
aanvullend artikel/aanvullende informatie met toebehoren
dikte [mm] 5
remsysteem bendix
trommeldiameter 229
breedte (mm) 42
gewicht (kg) 1,957
Gewicht 1.96 kg
Breedte 4.2 cm
Omschrijving

FERODO Remschoenset (FSB133)

Productnummer: FSB133
Deze FERODO Remschoenset (FSB133) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
PEUGEOT
RENAULT

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer FSB133
EAN code 5016687024005
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 37,85
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
PEUGEOT PEUGEOT
RENAULT RENAULT
Fabrikant Productnummer
PEUGEOT 423807
PEUGEOT 423883
PEUGEOT 423884
PEUGEOT 424196
RENAULT 7701201219
RENAULT 7701201220
RENAULT 7701201479
RENAULT 7701202334
RENAULT 7701202958
RENAULT 7701203779
RENAULT 7701205060
RENAULT 7701205061
RENAULT 7701451737
RENAULT 7701457798
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
TEXTAR
TEXTAR Remschoenset
EAN code 4019722104589
Productnummer 91029200
Merk TEXTAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 03-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 03-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 04-4-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,33
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
NK Remschoenset
EAN code 5703858154486
Productnummer 2799235
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 03-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 03-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 04-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 55,58
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
NK Remschoenset
EAN code 5703858573324
Productnummer 2799490
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 03-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 03-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 04-4-2020 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,40
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
NK Remschoenset
EAN code 5703858163396
Productnummer 2719874
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 03-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 03-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 04-4-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 48,58