Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

FERODO Remschoenset (FSB4158)

met toebehoren
Gratis verzending vanaf €20,-
FERODO
Eigenschappen
aanvullend artikel/aanvullende informatie met toebehoren
trommeldiameter 320
gewicht (kg) 5,2
Gewicht 5.2 kg
Omschrijving

FERODO Remschoenset (FSB4158)

Productnummer: FSB4158
Deze FERODO Remschoenset (FSB4158) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
TOYOTA

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer FSB4158
EAN code 4044197939695
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 99,96
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
TOYOTA TOYOTA
Fabrikant Productnummer
TOYOTA 0449436160
TOYOTA 449436080
TOYOTA 449436160
TOYOTA 449436280
TOYOTA 449636080
TOYOTA V91186018
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes