Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Remschoenset (04660) LPR

Gratis verzending vanaf €20,-
LPR
Eigenschappen
diameter (mm) 200
aanvullende artikelen / aanvullende info 2 met handremhefboom
remsysteem trw
voor artikelnummer 04660
breedte (mm) 29
Breedte 2.9 cm
Omschrijving

Remschoenset (04660) LPR

diameter (mm): 200. aanvullende artikelen / aanvullende info 2: met handremhefboom. remsysteem: trw. voor artikelnummer: 04660. breedte (mm): 29

Deze Remschoenset (04660) LPR is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 04660
EAN code 8032532039069
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 23,28
Bestelling Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 1

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 1605592
OPEL 1605593
OPEL 1605674
OPEL 1605758
OPEL 1605781
OPEL 90187869
OPEL 90271938
OPEL 91158362
VAUXHALL 90397655
VAUXHALL 91158361
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
NK
Remschoenset NK
EAN code 5703858160357
Productnummer 2736413
Merk NK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo Direct 1
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 14-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 31,73
Gratis verzending vanaf €20,-
ZIMMERMANN
Remschoenset ZIMMERMANN
EAN code
Productnummer 10990.103.2
Merk ZIMMERMANN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,55