0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Schokdemper (333247) KYB

achteras links
Gratis verzending vanaf €100,-
KYB
Algemene gegevens
Productnummer 333247
EAN code 4909500351383
Merk KYB
Eigenschappen
Alles weergeven
Inbouwplaats achteras links
Artikelnummer paar 333246
Schokdempertype gasdruk
Schokdemper inbouwtype veerpoot
Schokdemper systeem dubbelpijp

Schokdemper (333247) KYB

Inbouwplaats: achteras links. Artikelnummer paar: 333246. Schokdempertype: gasdruk. Schokdemper inbouwtype: veerpoot. Schokdemper systeem: dubbelpijp

Deze Schokdemper (333247) KYB is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
DAIHATSU

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 100,87
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
DAIHATSU DAIHATSU
Fabrikant Productnummer
DAIHATSU 4854087736
DAIHATSU 4854087751
DAIHATSU 4854087752
DAIHATSU 4854087754
DAIHATSU 4854087758
DAIHATSU 4854087760
DAIHATSU 4854087763
DAIHATSU 4854087765
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)