Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Schokdemper (365503) KYB

vooras
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Eigenschappen
inbouwplaats vooras
schokdempertype gasdruk
schokdemper inbouwtype veerpootresorptie
schokdemper systeem dubbelpijp
Omschrijving

Schokdemper (365503) KYB

inbouwplaats: vooras. schokdempertype: gasdruk. schokdemper inbouwtype: veerpootresorptie. schokdemper systeem: dubbelpijp

Deze Schokdemper (365503) KYB is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 365503
EAN code 4909500530764
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 41,97
Bestelling Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 2

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 22008151
OPEL 22008153
OPEL 344100
OPEL 344102
OPEL 344169
OPEL 344170
OPEL 344171
OPEL 344172
OPEL 344173
OPEL 344179
OPEL 344183
OPEL 344184
OPEL 344185
OPEL 344186
OPEL 344187
OPEL 344188
OPEL 344212
OPEL 344214
OPEL 344220
OPEL 344222
OPEL 344240
OPEL 344252
OPEL 344253
OPEL 344254
OPEL 344270
OPEL 344271
OPEL 344284
OPEL 344288
OPEL 344311
OPEL 72081340
OPEL 72081342
OPEL 72119021
OPEL 90017637
OPEL 9003105
OPEL 9003106
OPEL 90079218
OPEL 90113098
OPEL 90113099
OPEL 90113100
OPEL 90113101
OPEL 90236796
OPEL 90236797
OPEL 90236798
OPEL 90304466
OPEL 90304467
OPEL 90335783
OPEL 90343193
OPEL 90344371
OPEL 90372078
OPEL 90372396
OPEL 90372398
OPEL 90374457
OPEL 90374458
OPEL 90374459
OPEL 90374460
OPEL 90443127
OPEL 90443256
OPEL 90447311
OPEL 90447312
OPEL 90496890
OPEL 90511715
OPEL 90511717
OPEL 90511730
OPEL 90512290
OPEL SA344101
OPEL SA344184
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
MONROE
Schokdemper MONROE
EAN code 5412096081392
Productnummer MG259
Merk MONROE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 65,76
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Schokdemper KYB
EAN code 4909500530788
Productnummer 365504
Merk KYB
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 45,92
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Schokdemper KYB
EAN code 4909500030806
Productnummer 665035
Merk KYB
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 39,18
Gratis verzending vanaf €20,-
MONROE
Schokdemper MONROE
EAN code 5412096363139
Productnummer MG247
Merk MONROE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,91
Gratis verzending vanaf €20,-
TRW
Schokdemper TRW
EAN code 3322937403332
Productnummer JGC197T
Merk TRW
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 119,66
Gratis verzending vanaf €20,-
SACHS
Schokdemper SACHS
EAN code 4013872009633
Productnummer 115 009
Merk SACHS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 9
StukprijsPrijs incl. btw. € 58,13
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Schokdemper KYB
EAN code 4909500031285
Productnummer 665063
Merk KYB
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 41,19
Gratis verzending vanaf €20,-
KYB
Schokdemper KYB
EAN code 4909500530900
Productnummer 665501
Merk KYB
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 42,20
Gratis verzending vanaf €20,-
SACHS
Schokdemper SACHS
EAN code 4013872009619
Productnummer 115 007
Merk SACHS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-7-2020 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 53,31