0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Sensor, temperatuur binnenkomende lucht (30981) FEBI BILSTEIN

Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Algemene gegevens
Productnummer 30981
EAN code 4027816309819
Merk FEBI BILSTEIN
Eigenschappen
Alles weergeven
Kleur zwart
Aantal aansluitingen 2
Gewicht (kg) 0,01
Gewicht 0.01 kg

Sensor, temperatuur binnenkomende lucht (30981) FEBI BILSTEIN

Kleur: zwart. Aantal aansluitingen: 2. Gewicht (kg): 0,01

Deze Sensor, temperatuur binnenkomende lucht (30981) FEBI BILSTEIN is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
BMW
CITROËN
FIAT
FORD USA
FORD
JAGUAR
LANCIA
LAND ROVER
MINI
MITSUBISHI
PEUGEOT
SUZUKI
TOYOTA
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 11,59
Bestelling Momenteel niet leverbaar
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
CITROËN CITROËN
FIAT FIAT
FORD FORD
JAGUAR JAGUAR
LANCIA LANCIA
LAND ROVER LAND ROVER
MINI MINI
PEUGEOT PEUGEOT
SUZUKI SUZUKI
TOYOTA TOYOTA
VOLVO VOLVO
Fabrikant Productnummer
BMW 13 62 7 794 982 , 13627794982
CITROËN 1920.GF
CITROËN 1920.JL
CITROËN 1920.PJ
CITROËN 96 646 125 80 , 9664612580
FIAT 9655432780
FIAT 9664612580
FORD 1 251 249 , 1251249
FORD 1 331 461 , 1331461
FORD 1 333 818 , 1333818
FORD 1 348 613 , 1348613
FORD 1 359 930 , 1359930
FORD 1 423 736 , 1423736
FORD 1 530 145 , 1530145
FORD 1 719 362 , 1719362
JAGUAR C2Z 14371 , C2Z14371
LANCIA 9655432780
LANCIA 9664612580
MITSUBISHI 1525A018
MITSUBISHI 1525A023
PEUGEOT 1920.GF
PEUGEOT 1920.GL
PEUGEOT 1920.JL
PEUGEOT 1920.PJ
SUZUKI 13650-69K00-000
SUZUKI 13650-69K01-000
TOYOTA SU001-00647
TOYOTA SU001-00792
TOYOTA SU001-00839
VOLVO 30677868
VOLVO 30777255
VOLVO 31216702
VOLVO 8670293
FORD USA 3M5A12A697AB
FORD USA 3M5A12A697AC
FORD USA 3M5A12A697AD
FORD USA 9C1112A697AB
MINI 13 62 7 794 982 , 13627794982
LAND ROVER LR 003575 , LR003575
LAND ROVER LR 008852 , LR008852
LAND ROVER LR 032216 , LR032216
Usage nummers
Alternatieve producten (6)
Gratis verzending vanaf €20,-
HELLA
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht HELLA
EAN code 4082300619355
Productnummer 6PT 009 109-321
Merk HELLA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 17-4-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,94
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht EPS
EAN code 8012510216613
Productnummer 1.994.021
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 12,28
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht TOPRAN
EAN code 1423730000017
Productnummer 302 695
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 13,04
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht DELPHI
EAN code 5012759990193
Productnummer TS10499
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 8
StukprijsPrijs incl. btw. € 11,20
Gratis verzending vanaf €20,-
CALORSTAT by Vernet
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht CALORSTAT by Vernet
EAN code 3531650032310
Productnummer AS0014
Merk CALORSTAT by Vernet
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 14,53
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
Sensor, temperatuur binnenkomende lucht MAXGEAR
EAN code
Productnummer 21-0405
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 10,68
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)