0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Sensor, vuldruk (0 281 002 845) BOSCH

Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Algemene gegevens
Productnummer 0 281 002 845
EAN code 4047023050472
Merk BOSCH
Eigenschappen
Alles weergeven

Sensor, vuldruk (0 281 002 845) BOSCH



Deze Sensor, vuldruk (0 281 002 845) BOSCH is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FIAT
GMC
IVECO
LDV
OPEL
SAAB
SUZUKI
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 52,64
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 1

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
FIAT FIAT
OPEL OPEL
SAAB SAAB
Fabrikant Productnummer
FIAT 504 2452 57 , 504245257
FIAT 504369148
FIAT 55206797
IVECO 0000504245257
IVECO 504245257
OPEL 55206797
SAAB 55206797
SUZUKI 18590 79G61 000 , 1859079G61000
SUZUKI 18590 79J61 000 , 1859079J61000
SUZUKI 18590-79G61
SUZUKI 18590-79J61
VAUXHALL 55206797
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
MAP sensor MAXGEAR
EAN code 5901619521793
Productnummer 21-0313
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 18-5-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,11
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Luchtdruksensor, hoogteregelaar EPS
EAN code 8012510213322
Productnummer 1.993.082
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,41
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
MAP sensor FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816370550
Productnummer 37055
Merk FEBI BILSTEIN

StukprijsPrijs incl. btw. € 32,44
Gratis verzending vanaf €20,-
NGK
MAP sensor NGK
EAN code 4010326925655
Productnummer 92565
Merk NGK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 49,25
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
MAP sensor BOSCH
EAN code 4047023045393
Productnummer 0 281 002 844
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,13
Gratis verzending vanaf €20,-
PIERBURG
MAP sensor PIERBURG
EAN code 4028977739354
Productnummer 7.18222.27.0
Merk PIERBURG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 59,76
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Sensor, vuldruk BOSCH
EAN code 4047024858152
Productnummer 0 281 006 028
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 27,68
Gratis verzending vanaf €20,-
HERTH+BUSS ELPARTS
MAP sensor HERTH+BUSS ELPARTS
EAN code 4026736421076
Productnummer 70670009
Merk HERTH+BUSS ELPARTS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 20-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 21-5-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 49,65
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
MAP sensor MAXGEAR
EAN code
Productnummer 21-0355
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 18-5-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 19-5-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 13,85
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)