0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Startmotor / Starter (10440095) ALANKO

Gratis verzending vanaf €20,-
ALANKO
Algemene gegevens
Productnummer 10440095
EAN code 4053082204503
Merk ALANKO
Eigenschappen
Alles weergeven
Aantal tanden 11
Aantal draadboringen 3
Stekkeruitvoering-id plug
Aantal gaten voor montage 3
Flens Ø [mm] 82,5
Startmotor vermogen (kw) 1,3
Draairichting draairichting met de klok mee
Spanning (volt) 12
Hoeveelheid stuk
Vermogen (kw) 1,3
Om de auto te kunnen starten heeft elke auto een startmotor, zodat de motor op snelheid kan worden gebracht en door middel van de brandstof aan kan worden geslagen.
De startmotor is altijd een elektromotor die met stroom wordt gevoed door de accu

De startmotor met artikel nummer 10440095 van ALANKO is een startmotor die makkelijk te monteren is en van goed kwaliteit.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 109,36
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-6-2021 5

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
FIAT FIAT
Fabrikant Productnummer
FIAT 4156064
FIAT 4294494
FIAT 4474746
FIAT 4474747
FIAT 4474750
FIAT 4474804
FIAT 4474805
Usage nummers
Alternatieve producten (1)
Gratis verzending vanaf €20,-
ALANKO
Startmotor / Starter ALANKO
EAN code 4053082197621
Productnummer 10439696
Merk ALANKO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-6-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 112,15
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)