0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Temperatuursensor (33010) FAE

Gratis verzending vanaf €20,-
FAE
Algemene gegevens
Productnummer 33010
EAN code 8435050603932
Merk FAE
Eigenschappen
Alles weergeven
Behuizingskleur blauw
Schroefdraadmaat m12x1,5

Temperatuursensor (33010) FAE

Behuizingskleur: blauw. Schroefdraadmaat: m12x1,5

Deze Temperatuursensor (33010) FAE is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ALFA ROMEO
BMW
CITROËN
FIAT
FORD
HONDA
HYUNDAI
INNOCENTI
ISUZU
IVECO
LANCIA
LAND ROVER
MG
OPEL
PEUGEOT
PORSCHE
RENAULT
ROVER
SAAB
SEAT
SKODA
TOYOTA
VOLKSWAGEN
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 9,56
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 1

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
BMW BMW
CITROËN CITROËN
FIAT FIAT
FORD FORD
HONDA HONDA
HYUNDAI HYUNDAI
ISUZU ISUZU
IVECO IVECO
LANCIA LANCIA
LAND ROVER LAND ROVER
MG MG
OPEL OPEL
PEUGEOT PEUGEOT
PORSCHE PORSCHE
ROVER ROVER
SAAB SAAB
SKODA SKODA
TOYOTA TOYOTA
VOLKSWAGEN VOLKSWAGEN
VOLVO VOLVO
Fabrikant Productnummer
ALFA ROMEO 5972332
ALFA ROMEO 60513205
ALFA ROMEO 60800167
ALFA ROMEO 9946866
BMW 13 621 284 397 , 13621284397
BMW 13 621 401 945 , 13621401945
BMW 13 621 709 966 , 13621709966
CITROËN 91.514.549
FIAT 5972332
FIAT 60808142
FIAT 7770239
FIAT 98424793
FORD 1207003
FORD 1C1R-7H141-AA
HONDA 37870-P5T-G00
HONDA 37870-PDF-E01
ISUZU 8-94205-866-0
LANCIA 5972332
OPEL 1338444
OPEL 1338451
OPEL 1338458
OPEL 6238317
PEUGEOT 0242.46
PORSCHE 944 606 125 00 , 94460612500
RENAULT 77 00 267 388 , 7700267388
ROVER ERR 2081 , ERR2081
ROVER GTR 204 , GTR204
SAAB 45 03 132 , 4503132
SAAB 47 70 228 , 4770228
SAAB 93 57 021 , 9357021
SEAT 025 906 041 , 025906041
SEAT SE-021947000 E , SE-021947000E
SKODA 004 435 008 , 004435008
SKODA 6U0 919 501 , 6U0919501
TOYOTA 89422-05010
TOYOTA 89422-05020
VOLVO 1332396-9
VOLKSWAGEN 025 906 041 , 025906041
VOLKSWAGEN 6U0 919 501 , 6U0919501
VOLKSWAGEN X03 952 640 , X03952640
HYUNDAI 39220-22010
LAND ROVER ERR2081
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
GENERAL MOTORS
Original Temperatuursensor O.a Opel Bmw Fiat Ford Volkswagen 90510183 GENERAL MOTORS
EAN code 90510183
Productnummer P90510183
Merk GENERAL MOTORS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 17-4-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 38,97
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Temperatuursensor TOPRAN
EAN code 3384510000017
Productnummer 202 328
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 6,92
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Temperatuursensor EPS
EAN code 8012510241301
Productnummer 1.830.128
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 8,71
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Temperatuursensor FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816176954
Productnummer 17695
Merk FEBI BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 8,30
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Temperatuursensor BOSCH
EAN code 3165142838175
Productnummer 0 280 130 107
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 11,13
Gratis verzending vanaf €20,-
HELLA
Temperatuursensor HELLA
EAN code 4082300144550
Productnummer 6PT 009 107-361
Merk HELLA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 8,58
Gratis verzending vanaf €20,-
HERTH+BUSS ELPARTS
Temperatuursensor HERTH+BUSS ELPARTS
EAN code 4026736101138
Productnummer 70511110
Merk HERTH+BUSS ELPARTS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 20-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 21-4-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 10,07
Gratis verzending vanaf €20,-
MAPCO
Temperatuursensor MAPCO
EAN code 4043605883865
Productnummer 88000
Merk MAPCO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 20-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 21-4-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,38
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Temperatuursensor DELPHI
EAN code 5012759464748
Productnummer TS10250
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-4-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-4-2021 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 15,06
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)