Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Turbo (11900451) ALANKO

Gratis verzending vanaf €20,-
ALANKO
Eigenschappen
hoeveelheid stuk
laadtype uitlaatgasturbo
Omschrijving

Turbo (11900451) ALANKO

hoeveelheid: stuk. laadtype: uitlaatgasturbo

Deze Turbo (11900451) ALANKO is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
SAAB

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 11900451
EAN code 4053082312482
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 432,14
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 5

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
SAAB SAAB
Fabrikant Productnummer
SAAB 8828493
SAAB 9146010
SAAB 9185372
SAAB 9187372
SAAB 9198318
SAAB 93184322
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel