Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Waarschuwingsknipperlamp schakelaar (01566) FEBI BILSTEIN

Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Eigenschappen
kleur zwart
aantal aansluitingen 7
materiaal kunststof
aantal 1
besturingstype drukactivering
gewicht (kg) 0,028
Gewicht 0.03 kg
Omschrijving

Waarschuwingsknipperlamp schakelaar (01566) FEBI BILSTEIN

kleur: zwart. aantal aansluitingen: 7. materiaal: kunststof. aantal: 1. besturingstype: drukactivering. gewicht (kg): 0,028

Deze Waarschuwingsknipperlamp schakelaar (01566) FEBI BILSTEIN is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
OPEL
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 01566
EAN code 4027816015666
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 9,34
Bestelling Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 2

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
OPEL 090436688
OPEL 090436807
OPEL 090437746
OPEL 12 41 288 , 1241288
OPEL 12 41 660 , 1241660
OPEL 12 41 677 , 1241677
OPEL 62 40 140 , 6240140
OPEL 90436688
OPEL 90436807
OPEL 90437746
VAUXHALL 009138045
VAUXHALL 090434384
VAUXHALL 090436896
VAUXHALL 09138045
VAUXHALL 90434384
VAUXHALL 90436896
VAUXHALL 9138045
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
Waarschuwingsknipperlamp schakelaar TOPRAN
EAN code 2416600000018
Productnummer 202 201
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 7,37
Gratis verzending vanaf €20,-
HERTH+BUSS ELPARTS
Waarschuwingsknipperlamp schakelaar HERTH+BUSS ELPARTS
EAN code 4026736056308
Productnummer 70579282
Merk HERTH+BUSS ELPARTS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 20,17
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Waarschuwingsknipperlamp schakelaar MEYLE
EAN code 4040074373637
Productnummer 614 062 0000
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 14-7-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 14-7-2020 Centraal magazijn
Versturen 15-7-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 11,95