Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
TURBO OPEL MOVANO RENAULT MASTER 2.5 DCI NISSAN INTERSTAR VANAF 2003 ZIE LIJST OE NUMMERS

TURBO OPEL MOVANO RENAULT MASTER 2.5 DCI NISSAN INTERSTAR VANAF 2003 ZIE LIJST OE NUMMERS

Artikel 900003
EAN 4053082138297
Merk ALANKO
€614,08 €479,32
Eindhoven Op voorraad: 1
Centraal Magazijn Op voorraad: 2

Vandaag besteld, 18-10-2019 in huis.

Uw voordeel 20%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Specificaties

laadtype 5
Merk ALANKO

OE-nummers

GENERAL MOTORS 09112327
NISSAN 1441100QAD
OPEL 9112327
OPEL 4432306
OPEL 4404327
RENAULT 7711134973
RENAULT 7701473757
OPEL 93161963
OPEL 1441100QAD*
OPEL 04404327
DELPHI HRX308

Toepasbaarheid

NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 100 | 99PK | 73KW | 2003.11 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 120 | 115PK | 84KW | 2002.07 G9U 720 | G9U 724 | G9U 750
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 100 | 99PK | 73KW | 2003.11 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 120 | 115PK | 84KW | 2002.07 - 2006.08 G9U 724 | G9U 750
OPEL MOVANO Bestelwagen (F9) 2.5 DTi | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
OPEL MOVANO Bestelwagen (F9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Kiepauto (H9) 2.5 CDTI | 101PK | 74KW | 2006.08 G9U 650
OPEL MOVANO Kiepauto (H9) 2.5 DTI | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
OPEL MOVANO Kiepauto (H9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Open laadbak/ Chassis (U9, E9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Open laadbak/ Chassis (U9, E9) 2.5 DTi | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bestelwagen (FD) 2.5 dCi | 101PK | 74KW | 2006.08 G9U 650 | G9U 754
RENAULT MASTER II Bestelwagen (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bestelwagen (FD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 dCi | 101PK | 74KW | 2006.08 G9U 754
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 dCi 100 (JDCV) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
RENAULT MASTER II Open laadbak/ Chassis (ED/HD/UD) 2.5 dCi | 101PK | 74KW | 2006.08 G9U 650 | G9U 754
RENAULT MASTER II Open laadbak/ Chassis (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Open laadbak/ Chassis (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750