Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon

Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon

Artikel OJ-FD-1495
EAN
Merk EURODRIVELINE
€90,43 €40,11
Externe voorraad

Uw voordeel 51%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Een aandrijfas heeft twee homokineten: één Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon aan de wielzijde en één aan de bakzijde. Als u een Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon moet vervangen, is dit vaak de Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon aan de wielzijde van uw auto. Wanneer u continu een tikkend geluid hoort bij het nemen van een bocht, duidt dit in veel gevallen op een defecte homokineet aan de wielzijde. Bij het optrekken in een bocht zal dit nog meer opvallen. Als u een duidelijk knakkend geluid hoort, is vervanging van de Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon eigenlijk de enige optie. De Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon OJ-FD-1495 van het merk EURODRIVELINE is een zeer goed alternatief op het origineel Homokineet FORD FOCUS, FORD MONDEO III, FORD MONDEO III Saloon met een prijs van €40,11!

Specificaties

Merk EURO DRIVELINE
Buitenvertanding wiel zijde 27
Binnenvertanding, wielzijde 26
Diameter o-ring (mm) 56
Mechanisch bewerkt 1

OE-nummers

FORD 1S7W3B413DA
FORD 4106372
FORD 4106377
FORD 235290201
FORD 1358232
FORD 1326261
FORD 1329497

Toepasbaarheid

FORD FOCUS (DAW, DBW) RS | 215PK | 158KW | 2002.10 - 2004.11 HMDA
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi | 90PK | 66KW | 2000.10 - 2007.03 D5BA | SDBA
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi | 115PK | 85KW | 2000.10 - 2007.03 D6BA | HJBA | HJBB | HJBC
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi | 130PK | 96KW | 2001.10 - 2007.03 FMBA | N7BA
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi | 155PK | 114KW | 2004.09 - 2007.03 QJBA | QJBB
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi | 150PK | 110KW | 2004.09 - 2007.03 QJBC | QJBD
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V | 170PK | 125KW | 2000.10 - 2007.03 LCBD
FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V | 204PK | 150KW | 2004.09 - 2007.03 REBA
FORD MONDEO III (B5Y) ST220 | 226PK | 166KW | 2002.04 - 2007.03 MEBA
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi | 90PK | 66KW | 2000.10 - 2007.03 D5BA | SDBA
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi | 115PK | 85KW | 2000.10 - 2007.03 D6BA | HJBA | HJBB | HJBC
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.0 TDCi | 130PK | 96KW | 2001.10 - 2007.03 FMBA | N7BA
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.2 TDCi | 150PK | 110KW | 2004.09 - 2007.03 QJBC | QJBD
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.2 TDCi | 155PK | 114KW | 2004.09 - 2007.03 QJBA | QJBB
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 2.5 V6 24V | 170PK | 125KW | 2000.10 - 2007.03 LCBD
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) 3.0 V6 24V | 204PK | 150KW | 2004.09 - 2007.03 REBA
FORD MONDEO III Saloon (B4Y) ST220 | 226PK | 166KW | 2002.04 - 2007.03 MEBA
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi | 90PK | 66KW | 2000.10 - 2007.03 D5BA | SDBA
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi | 115PK | 85KW | 2000.10 - 2007.03 D6BA | HJBA | HJBB | HJBC
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi | 130PK | 96KW | 2001.10 - 2007.03 FMBA | N7BA
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi | 155PK | 114KW | 2004.09 - 2007.03 QJBA | QJBB
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi | 150PK | 110KW | 2004.09 - 2007.03 QJBC | QJBD
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V | 170PK | 125KW | 2000.10 - 2007.03 LCBD
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V | 204PK | 150KW | 2004.09 - 2007.03 REBA
FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 | 226PK | 166KW | 2002.04 - 2007.03 MEBA