Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
VERSTUIVER revisie OPEL MOVANO 2,5 DTI DIESEL

VERSTUIVER revisie OPEL MOVANO 2,5 DTI DIESEL

Artikel 0 445 110 141 HU
EAN 3165143428924
Merk BOSCH
€393,88 €216,03
Centraal Magazijn Op voorraad: 68

Vandaag besteld, 28-08-2019 in huis.

Uw voordeel 43%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Nauwkeurig, afgesteld en grote kracht dat zijn de kenmerken van een goede Verstuiver.

Wij bieden VERSTUIVER revisie OPEL MOVANO 2,5 DTI DIESEL  0 445 110 141 HU van het merk BOSCH nu aan van €378,75 voor €216,03!

 

LET OP BIJ DIT PRODUCT BEREKENEN WIJ NA AANKOOP €50- STATIEGELD PER STUK. U KRIJGT DIT BEDRAG TERUG ALS U DE OUDE VERSTUIVERS RETOUR STUURT MIDDELS ONZE AANGELEVERDE RETOURLABEL

Specificaties

brandstoftoevoer 21
Merk BOSCH
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met afdichtring

OE-nummers

OPEL 4417364
OPEL 9109795
RENAULT 8200146357
RENAULT TRUCKS 7701474813
VAUXHALL 9109795
RENAULT 8200928978
RENAULT 8200549063
RENAULT TRUCKS 7485128252
OPEL 93190346

Toepasbaarheid

NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 100 | 99PK | 73KW | 2003.11 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 100 | 101PK | 74KW | 2006.04 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 120 | 115PK | 84KW | 2002.07 G9U 720 | G9U 724 | G9U 750
NISSAN INTERSTAR Bestelwagen (X70) dCi 120 | 120PK | 88KW | 2006.09 G9U 650
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 100 | 101PK | 74KW | 2006.04 G9U 650
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 100 | 99PK | 73KW | 2003.11 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 120 | 115PK | 84KW | 2002.07 - 2006.08 G9U 724 | G9U 750
NISSAN INTERSTAR Bus (X70) dCi 120 | 120PK | 88KW | 2006.09 G9U 650
NISSAN INTERSTAR Open laadbak/ Chassis dCi 100 | 99PK | 73KW | 2004.02 G9U 720 | G9U 754
NISSAN INTERSTAR Open laadbak/ Chassis dCi 120 | 115PK | 84KW | 2003.08 G9U 720 | G9U 724 | G9U 750
NISSAN INTERSTAR Open laadbak/ Chassis dCi 120 | 120PK | 88KW | 2006.08 G9U 650
OPEL MOVANO Bestelwagen (F9) 2.5 DTi | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
OPEL MOVANO Bestelwagen (F9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720
OPEL MOVANO Combi (J9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Kiepauto (H9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Kiepauto (H9) 2.5 DTI | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
OPEL MOVANO Open laadbak/ Chassis (U9, E9) 2.5 DTI | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
OPEL MOVANO Open laadbak/ Chassis (U9, E9) 2.5 DTi | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bestelwagen (FD) 2.5 dCi 100 (FD0U, FD0V) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bestelwagen (FD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 dCi 100 (JDCV) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Bus (JD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 754 | G9U 720 | G9U 750
RENAULT MASTER II Open laadbak/ Chassis (ED/HD/UD) 2.5 dCi 100 (ED4V, ED8V) | 99PK | 73KW | 2003.10 G9U 754
RENAULT MASTER II Open laadbak/ Chassis (ED/HD/UD) 2.5 dCi 120 | 115PK | 84KW | 2001.10 G9U 724 | G9U 754 | G9U 720 | G9U 750