Wilt u alleen onderdelen zien voor uw auto?
of Selecteer een auto
Gratis verzending
Startmotor / Starter oa Opel Corsa B Astra F CC Astra G Caravan Astra G CC Combo

Startmotor / Starter oa Opel Corsa B Astra F CC Astra G Caravan Astra G CC Combo

Artikel 4717120
EAN 5700755259245
Merk NK
€139,16 €84,52
Centraal Magazijn Op voorraad: 12

Vandaag besteld, 25-11-2019 in huis.

Uw voordeel 35%

Hulp nodig of vragen?

Tel:

(+31) 085-4011901

Alleen Whatsapp:

(+31) 0685484814

 

Waarom kiezen voor Porza.nl

  • Gratis verzending
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Retourgarantie

Specificaties

Uitvoering James Bond
Kwaliteit Data from FRIESEN
Spanning (Volt) 12
Startmotor vermogen (kw) 0,9
Speciaalgebruikvoertuig 1
Merk NK

OE-nummers

OPEL 1202137
OPEL 1202173
OPEL 90341777
CHEVROLET 96952006
CHEVROLET 96550792
CHEVROLET 96469963
OPEL 1202128
OPEL 90543872
OPEL 90543871
OPEL 1202172
SKODA 441040032266
CHEVROLET 25187957
CHEVROLET 25186107
CHEVROLET 25182244
CHEVROLET 96843578
VAUXHALL 90543871

Toepasbaarheid

ASTON MARTIN VANTAGE Roadster 4.7 | 426PK | 313KW | 2008.10 AM15
CHEVROLET AVEO Saloon (T250, T255) 1.4 | 94PK | 69KW | 2006.03 - 2007.12 F14D3 | L14
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 | 109PK | 80KW | 2009.05 F16D3 | LXT | LXV
CHEVROLET KALOS 1.4 | 83PK | 61KW | 2005.03 F14S3
CHEVROLET KALOS 1.4 16V | 94PK | 69KW | 2005.03 F14D3
CHEVROLET KALOS Saloon 1.4 | 83PK | 61KW | 2005.03 F14S3
CHEVROLET KALOS Saloon 1.4 16V | 94PK | 69KW | 2005.03 F14D3
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16V | 95PK | 70KW | 2005.03 F14D3
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 | 109PK | 80KW | 2005.03 F16D3
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 | 122PK | 90KW | 2005.03 T18SED
CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 | 121PK | 89KW | 2005.08 F18D3
CHEVROLET NUBIRA Saloon 1.4 | 95PK | 70KW | 2006.01 F14D3
CHEVROLET NUBIRA Saloon 1.4 | 94PK | 69KW | 2005.01 F14D3
CHEVROLET NUBIRA Saloon 1.6 | 109PK | 80KW | 2005.03 F16D3
CHEVROLET NUBIRA Saloon 1.8 | 121PK | 89KW | 2006.01 F18D3
CHEVROLET NUBIRA Stationwagen 1.6 | 109PK | 80KW | 2005.03 F16D3
CHEVROLET NUBIRA Stationwagen 1.8 | 121PK | 89KW | 2005.08 F18D3
CHEVROLET TACUMA 1.6 | 105PK | 77KW | 2005.03 A16DMS
CHEVROLET TACUMA 1.6 | 107PK | 79KW | 2005.08 A16DMS
DAEWOO ESPERO (KLEJ) 1.5 16V | 90PK | 66KW | 1995.02 - 1999.06 A15MF
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 | 83PK | 61KW | 2002.09 F14S3
DAEWOO KALOS (KLAS) 1.4 16V | 94PK | 69KW | 2003.04 F14D3
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS) 1.4 | 83PK | 61KW | 2002.11 - 2004.12 F14S3
DAEWOO KALOS Saloon (KLAS) 1.4 | 94PK | 69KW | 2003.05 - 2004.12 F14D3
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.4 | 95PK | 70KW | 2004.02 F14D3
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.6 | 109PK | 80KW | 2004.02 F16D3
DAEWOO LACETTI Hatchback (KLAN) 1.8 | 122PK | 90KW | 2004.02 T18SED
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.3 | 75PK | 55KW | 1997.05 A14SMS
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.5 | 86PK | 63KW | 1997.05 A15SMS
DAEWOO LANOS (KLAT) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1997.05 A16DMS
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT) 1.3 | 75PK | 55KW | 1997.05 A14SMS | A13SMS
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT) 1.5 | 86PK | 63KW | 1997.05 A15SMS
DAEWOO LANOS Saloon (KLAT) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1997.02 A16DMS
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 | 60PK | 44KW | 1996.08 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 | 71PK | 52KW | 1995.02 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 | 75PK | 55KW | 1995.02 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA (KLETN) 1.5 16V | 90PK | 66KW | 1995.02 - 1997.08 A15MF
DAEWOO NEXIA Saloon (KLETN) 1.5 | 71PK | 52KW | 1995.02 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA Saloon (KLETN) 1.5 | 75PK | 55KW | 1995.02 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA Saloon (KLETN) 1.5 | 60PK | 44KW | 1996.08 - 1997.08 G15MF
DAEWOO NEXIA Saloon (KLETN) 1.5 16V | 90PK | 66KW | 1995.02 - 1997.08 A15MF
DAEWOO NUBIRA (KLAJ) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1997.05 A16DMS
DAEWOO NUBIRA Saloon (KLAJ) 1.6 16V | 103PK | 76KW | 2000.07 A16DMS
DAEWOO NUBIRA Saloon (KLAJ) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1997.05 A16DMS
DAEWOO NUBIRA Saloon (KLAN) 1.6 | 109PK | 80KW | 2003.07 F16D3
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V | 103PK | 76KW | 2000.12 A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAJ) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1997.05 A16DMS
DAEWOO NUBIRA Wagon (KLAN) 1.6 | 109PK | 80KW | 2003.07 F16D3
DAEWOO TACUMA (KLAU) 1.8 | 98PK | 72KW | 2000.09 A18DMS
DAEWOO TACUMA (KLAU) 1.8 | 101PK | 74KW | 2000.09 F18S2
FIAT STILO (192_) 1.6 16V | 105PK | 77KW | 2005.05 - 2006.11 192 B3.000
OPEL AGILA (A) (H00) 1.2 16V | 75PK | 55KW | 2000.09 - 2007.12 Z 12 XE
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 | 75PK | 55KW | 1995.09 - 1998.09 16 LZ2
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1992.03 - 1998.09 C 16 NZ | X 16 SZR
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i | 71PK | 52KW | 1993.05 - 1996.07 X 16 SZ
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 i 16V | 100PK | 74KW | 1994.08 - 1998.09 X 16 XEL
OPEL ASTRA F (56_, 57_) 1.6 Si | 100PK | 74KW | 1992.05 - 1994.12 C 16 SE
OPEL ASTRA F Cabriolet (53_B) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1996.01 - 2001.03 X 16 SZR
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback 1.4 i | 60PK | 44KW | 1998.01 - 2002.08 X 14 NZ
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback 1.6 i | 75PK | 55KW | 1998.01 - 2002.08 X 16 SZR
OPEL ASTRA F CLASSIC Hatchback 1.6 i 16V | 101PK | 74KW | 1998.01 - 2002.08 X 16 XEL
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon 1.4 i | 60PK | 44KW | 1998.01 - 2002.08 X 14 NZ
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon 1.6 i | 75PK | 55KW | 1998.01 - 2002.08 X 16 SZR
OPEL ASTRA F CLASSIC Saloon 1.6 i 16V | 101PK | 74KW | 1998.01 - 2002.08 X 16 XEL
OPEL ASTRA F CLASSIC Stationwagen 1.4 i | 60PK | 44KW | 1998.01 - 2005.01 X 14 NZ
OPEL ASTRA F CLASSIC Stationwagen 1.6 i | 75PK | 55KW | 1998.01 - 2005.01 X 16 SZR
OPEL ASTRA F CLASSIC Stationwagen 1.6 i 16V | 101PK | 74KW | 1998.01 - 2005.01 X 16 XEL
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 | 82PK | 60KW | 1992.09 - 1998.01 14 SE
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i | 60PK | 44KW | 1992.03 - 1998.01 C 14 NZ
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 i 16V | 90PK | 66KW | 1996.01 - 1998.01 X 14 XE
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.4 Si | 82PK | 60KW | 1992.03 - 1998.01 C 14 SE
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 | 75PK | 55KW | 1995.09 - 1998.01 16 LZ2
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i | 71PK | 52KW | 1993.05 - 1996.07 X 16 SZ
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1991.09 - 1998.01 C 16 NZ | X 16 SZR
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 i 16V | 100PK | 74KW | 1994.08 - 1998.01 X 16 XEL
OPEL ASTRA F Hatchback (53_, 54_, 58_, 59_) 1.6 Si | 100PK | 74KW | 1992.03 - 1994.12 C 16 SE
OPEL ASTRA F Stationwagen (51_, 52_) 1.4 i 16V | 90PK | 66KW | 1996.02 - 1998.01 X 14 XE
OPEL ASTRA F Van (55_) 1.6 i | 71PK | 52KW | 1993.02 - 1996.07 X 16 SZ
OPEL ASTRA G Bestelwagen (F70) 1.6 | 75PK | 55KW | 1999.01 - 2000.09 X 16 SZR
OPEL ASTRA G Bestelwagen (F70) 1.6 | 84PK | 62KW | 2000.09 - 2005.04 Z 16 SE
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 | 103PK | 76KW | 2003.01 - 2005.10 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G Cabriolet (F67) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 2001.03 - 2005.10 Z 16 XE
OPEL ASTRA G Coupé (F07_) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 2000.03 - 2005.05 Z 16 XE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V | 75PK | 55KW | 2000.09 - 2005.01 Z 12 XE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.2 16V | 65PK | 48KW | 1998.02 - 2000.09 X 12 XE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.4 16V | 90PK | 66KW | 1998.02 - 2005.01 Z 14 XE | X 14 XE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 | 103PK | 76KW | 2002.12 - 2009.12 Z 16 XEP
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 | 84PK | 62KW | 2000.09 - 2005.01 Z 16 SE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 | 75PK | 55KW | 1998.02 - 2000.09 X 16 SZR
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 1998.02 - 2005.01 X 16 XEL | Z 16 XE
OPEL ASTRA G Hatchback (F48_, F08_) 1.6 LPG | 101PK | 74KW | 2002.06 - 2005.01 Z 16 XE
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.2 16V | 65PK | 48KW | 1998.09 - 2000.09 X 12 XE
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.2 16V | 75PK | 55KW | 2000.09 - 2005.01 Z 12 XE
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.4 16V | 90PK | 66KW | 1998.09 - 2005.01 Z 14 XE | X 14 XE
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.6 | 75PK | 55KW | 1998.09 - 2000.09 X 16 SZR
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.6 | 84PK | 62KW | 2000.09 - 2005.01 Z 16 SE
OPEL ASTRA G Saloon (F69_) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 1998.09 - 2005.01 X 16 XEL | Z 16 XE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.2 16V | 75PK | 55KW | 2000.09 - 2004.07 Z 12 XE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.2 16V | 65PK | 48KW | 1998.02 - 2000.09 X 12 XE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.4 16V | 90PK | 66KW | 1998.06 - 2004.07 Z 14 XE | X 14 XE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.6 | 75PK | 55KW | 1998.02 - 2000.09 X 16 SZR
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.6 | 84PK | 62KW | 2000.09 - 2004.07 Z 16 SE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 1998.02 - 2004.07 X 16 XEL | Z 16 XE
OPEL ASTRA G Stationwagen (F35_) 1.6 CNG | 97PK | 71KW | 2003.03 - 2004.07 Z 16 YNG
OPEL COMBO (71_) 1.2 | 45PK | 33KW | 1994.07 - 2001.10 C 12 NZ | X 12 SZ
OPEL COMBO (71_) 1.4 | 82PK | 60KW | 1994.07 - 2001.10 C 14 SE
OPEL COMBO (71_) 1.4 | 60PK | 44KW | 1994.07 - 2001.10 X 14 SZ | C 14 NZ
OPEL COMBO Bestelwagen/Bus 1.6 | 87PK | 64KW | 2001.10 Z 16 SE
OPEL COMBO Bestelwagen/Bus 1.6 CNG 16V | 97PK | 71KW | 2005.04 Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.4 | 90PK | 66KW | 2004.10 Z 14 XEP
OPEL COMBO Tour 1.6 | 87PK | 64KW | 2001.10 Z 16 SE
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG | 97PK | 71KW | 2005.04 Z 16 YNG
OPEL COMBO Tour 1.6 CNG | 94PK | 69KW | 2006.06 Z 16 YNG
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i | 45PK | 33KW | 1993.03 - 2000.09 12 NZ
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i | 45PK | 33KW | 1993.03 - 2000.09 X 12 SZ | C 12 NZ
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.2 i 16V | 65PK | 48KW | 1998.03 - 2000.09 X 12 XE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i | 60PK | 44KW | 1993.03 - 2000.09 X 14 SZ | C 14 NZ
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i | 54PK | 40KW | 1993.03 - 2000.09 X 14 SZ | C 14 NZ
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i 16V | 90PK | 66KW | 1994.09 - 2000.09 X 14 XE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 i 16V | 91PK | 67KW | 1994.09 - 2000.09 X 14 XE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.4 Si | 82PK | 60KW | 1993.03 - 2000.09 C 14 SE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.6 GSI 16V | 109PK | 80KW | 1993.03 - 2000.09 C 16 XE
OPEL CORSA B (73_, 78_, 79_) 1.6 i 16V | 106PK | 78KW | 1994.09 - 2000.09 X 16 XE
OPEL CORSA B Bestelwagen (73_) 1.4 i | 60PK | 44KW | 1999.08 - 2000.09 X 14 SZ | C 14 NZ
OPEL CORSA C (F08, F68) 1.2 | 75PK | 55KW | 2000.09 - 2009.12 Z 12 XE
OPEL CORSA C (F08, F68) 1.4 | 90PK | 66KW | 2000.09 - 2009.12 Z 14 XE
OPEL CORSA C Bestelwagen (F08, W5L) 1.2 16V | 75PK | 55KW | 2000.09 Z 12 XE
OPEL KADETT E (39_, 49_) 1.6 S | 82PK | 60KW | 1986.09 - 1991.08 16 SV
OPEL KADETT E Cabriolet (43B_) 1.4 i | 60PK | 44KW | 1990.01 - 1991.08 C 14 NZ
OPEL KADETT E Combo (38_, 48_) 1.6 | 82PK | 60KW | 1986.09 - 1991.12 16 SV
OPEL KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.4 S | 82PK | 60KW | 1989.09 - 1991.08 C 14 SE
OPEL KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.6 S | 82PK | 60KW | 1986.09 - 1991.08 16 SV
OPEL KADETT E Hatchback (33_, 34_, 43_, 44_) 1.6 S | 90PK | 66KW | 1984.09 - 1986.08 16 SH
OPEL KADETT E Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 | 82PK | 60KW | 1986.09 - 1991.08 16 SV
OPEL KADETT E Stationwagen (35_, 36_, 45_, 46_) 1.6 S | 90PK | 66KW | 1984.09 - 1986.08 16 SH
OPEL MERIVA 1.6 | 87PK | 64KW | 2003.05 - 2010.05 Z 16 SE
OPEL MERIVA 1.6 | 105PK | 77KW | 2006.01 - 2010.05 Z 16 XEP
OPEL MERIVA 1.6 16V | 100PK | 74KW | 2003.05 - 2006.01 Z 16 XE
OPEL TIGRA (75_) 1.4 16V | 90PK | 66KW | 1994.07 - 2000.12 X 14 XE
OPEL TIGRA (75_) 1.6 16V | 106PK | 78KW | 1994.07 - 1998.08 X 16 XE
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.4 S | 75PK | 55KW | 1988.09 - 1992.06 14 NV
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 | 82PK | 60KW | 1988.09 - 1993.05 16 SV
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1988.09 - 1995.11 C 16 NZ | E 16 NZ | C 16 NZ2
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 i | 71PK | 52KW | 1993.09 - 1995.11 X 16 SZ
OPEL VECTRA A (86_, 87_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1993.09 - 1995.11 16 LZ2 | C 16 LZ2
OPEL VECTRA A Hatchback (88_, 89_) 1.4 S | 75PK | 55KW | 1988.04 - 1992.06 14 NV
OPEL VECTRA A Hatchback (88_, 89_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1993.09 - 1995.11 16 LZ2
OPEL VECTRA A Hatchback (88_, 89_) 1.6 i Cat | 75PK | 55KW | 1988.09 - 1995.11 C 16 NZ | C 16 NZ2
OPEL VECTRA A Hatchback (88_, 89_) 1.6 S | 82PK | 60KW | 1988.09 - 1993.05 16 SV
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1995.10 - 2002.04 X 16 SZR
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1995.10 - 2002.04 16 LZ2
OPEL VECTRA B (36_) 1.6 i 16V | 100PK | 74KW | 1995.10 - 2002.04 X 16 XEL | Y 16 XE | Z 16 XE
OPEL VECTRA B Hatchback (38_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1995.10 - 2003.07 X 16 SZR
OPEL VECTRA B Hatchback (38_) 1.6 i 16V | 101PK | 74KW | 1995.10 - 2002.07 X 16 XEL | Y 16 XE | Z 16 XE
OPEL VECTRA B Stationwagen (31_) 1.6 i | 75PK | 55KW | 1996.11 - 2000.06 X 16 SZR
OPEL VECTRA B Stationwagen (31_) 1.6 i 16V | 100PK | 74KW | 1996.11 - 2002.07 X 16 XEL | Y 16 XE | Z 16 XE
OPEL VECTRA C 1.6 16V | 100PK | 74KW | 2004.06 Z 16 XE
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 16V | 101PK | 74KW | 1999.04 - 2005.06 X 16 XEL | Z 16 XE
OPEL ZAFIRA A (F75_) 1.6 CNG | 97PK | 71KW | 2001.09 - 2005.06 Z 16 YNG
OPEL ZAFIRA B (A05) 1.6 CNG | 94PK | 69KW | 2006.01 Z 16 YNG