Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

DELPHI Condensor, airconditioning (CF20159)

Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Eigenschappen
aanvullende artikelen / aanvullende info 2 met droger
schroefdraadmaat 1 11.8
schroefdraadmaat 2 8.7
compressor id pad
lengte (mm) 568
breedte (mm) 352
hoogte (mm) 16
Breedte 35.2 cm
Hoogte 1.6 cm
Lengte 56.8 cm
Omschrijving

DELPHI Condensor, airconditioning (CF20159)

Productnummer: CF20159
Deze DELPHI Condensor, airconditioning (CF20159) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ALFA ROMEO
FIAT
OPEL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer CF20159
EAN code
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 221,09
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
FIAT FIAT
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
ALFA ROMEO 50512105
ALFA ROMEO 50526514
FIAT 50512105
FIAT 50526514
OPEL 1850227
OPEL 1850279
OPEL 95510683
OPEL 95514807
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
NISSENS
NISSENS Condensor, airconditioning
EAN code 5707286252295
Productnummer 940095
Merk NISSENS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 10-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 10-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 11-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 133,32
Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
NRF Condensor, airconditioning
EAN code 8718042115416
Productnummer 35939
Merk NRF
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-4-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 97,31
Gratis verzending vanaf €20,-
THERMOTEC
THERMOTEC Condensor, airconditioning
EAN code 5901655112139
Productnummer KTT110540
Merk THERMOTEC
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 02-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 02-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-4-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 71,00