Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Condensor, airconditioning (CF20159) DELPHI

Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Eigenschappen
aanvullende artikelen / aanvullende info 2 met droger
schroefdraadmaat 1 11.8
schroefdraadmaat 2 8.7
compressor id pad
lengte (mm) 568
breedte (mm) 352
hoogte (mm) 16
Breedte 35.2 cm
Hoogte 1.6 cm
Lengte 56.8 cm
Omschrijving

Condensor, airconditioning (CF20159) DELPHI

aanvullende artikelen / aanvullende info 2: met droger. schroefdraadmaat 1: 11.8. schroefdraadmaat 2: 8.7. compressor id: pad. lengte (mm): 568. breedte (mm): 352. hoogte (mm): 16

Deze Condensor, airconditioning (CF20159) DELPHI is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ALFA ROMEO
FIAT
OPEL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer CF20159
EAN code
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 221,09
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
FIAT FIAT
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
ALFA ROMEO 50512105
ALFA ROMEO 50526514
FIAT 50512105
FIAT 50526514
OPEL 1850227
OPEL 1850279
OPEL 95510683
OPEL 95514807
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
NISSENS
Condensor, airconditioning NISSENS
EAN code 5707286252295
Productnummer 940095
Merk NISSENS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 16-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 16-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 17-6-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 133,32
Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Condensor, airconditioning NRF
EAN code 8718042115416
Productnummer 35939
Merk NRF
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-6-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 101,59
Gratis verzending vanaf €20,-
THERMOTEC
Condensor, airconditioning THERMOTEC
EAN code 5901655112139
Productnummer KTT110540
Merk THERMOTEC
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-6-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-6-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-6-2020 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 71,00