Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Condensor, airconditioning (35191) NRF

Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Eigenschappen
materiaal aluminium
ingang ø [mm] 11,7
dikte [mm] 22
uitgang ø [mm] 11,7
koelmiddel r 134a
breedte (mm) 396
hoogte (mm) 617
Breedte 39.6 cm
Hoogte 61.7 cm
Omschrijving

Condensor, airconditioning (35191) NRF

materiaal: aluminium. ingang ø [mm]: 11,7. dikte [mm]: 22. uitgang ø [mm]: 11,7. koelmiddel: r 134a. breedte (mm): 396. hoogte (mm): 617

Deze Condensor, airconditioning (35191) NRF is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 35191
EAN code 8718042020871
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 108,39
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 2

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
VOLVO VOLVO
Fabrikant Productnummer
VOLVO 6848751
VOLVO 68487511
VOLVO 9137950
VOLVO 9171058
VOLVO 9447592
VOLVO 9447916
Usage nummers
Alternatieve producten (1)
Gratis verzending vanaf €20,-
NISSENS
Condensor, airconditioning NISSENS
EAN code 5707286257214
Productnummer 94576
Merk NISSENS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 27-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 28-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 95,94
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel