0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Draagarm, wielophanging (23147) FEBI BILSTEIN

achteras boven
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Algemene gegevens
Productnummer 23147
EAN code 4027816231479
Merk FEBI BILSTEIN
Eigenschappen
Alles weergeven
Inbouwplaats achteras boven
Materiaal staal
Draagarmtype driehoeksdraagarm
Stang / steunbalk duwstang
Gewicht (kg) 0,750
Gewicht 0.75 kg

Draagarm, wielophanging (23147) FEBI BILSTEIN

Inbouwplaats: achteras boven. Materiaal: staal. Draagarmtype: driehoeksdraagarm. Stang / steunbalk: duwstang. Gewicht (kg): 0,750

Deze Draagarm, wielophanging (23147) FEBI BILSTEIN is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder. Steekwoorden
draag arm, draagarm, draagarmen
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 17,59
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 05-3-2021 1

Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
VOLVO VOLVO
Fabrikant Productnummer
VOLVO 30620786
VOLVO 30862174
VOLVO 30862175
VOLVO 30863725
VOLVO 30871216
VOLVO 30871217
VOLVO 30883883
VOLVO 30884360
Usage nummers
Alternatieve producten (7)
Gratis verzending vanaf €20,-
JP GROUP
Draagarm, wielophanging JP GROUP
EAN code 5710412588519
Productnummer 4950200200
Merk JP GROUP
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 05-3-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 31,67
Gratis verzending vanaf €20,-
LEMFÖRDER
Draagarm, wielophanging LEMFÖRDER
EAN code 4047437371293
Productnummer 35283 01
Merk LEMFÖRDER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 39,70
Gratis verzending vanaf €20,-
MEYLE
Stang/Steun wielophanging MEYLE
EAN code 4040074436509
Productnummer 516 050 0021
Merk MEYLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 44,85
Gratis verzending vanaf €20,-
MOOG
Stang/Steun wielophanging MOOG
EAN code
Productnummer VV-LS-7324
Merk MOOG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,47
Gratis verzending vanaf €20,-
DELPHI
Stang/Steun wielophanging DELPHI
EAN code 5012759462973
Productnummer TC2295
Merk DELPHI
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 4
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,08
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBEST
Draagarmrubber FEBEST
EAN code 4056111008813
Productnummer MAB-079
Merk FEBEST
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,43
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBEST
Draagarmrubber FEBEST
EAN code 4056111023199
Productnummer MAB-080
Merk FEBEST
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 05-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 7
StukprijsPrijs incl. btw. € 12,32
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 06 421 959 32
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)