Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Droger, airconditioning (33189) NRF

Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Eigenschappen
diameter (mm) 89
materiaal staal
koelmiddel r 134a
Hoogte 45.3 cm
Omschrijving

Droger, airconditioning (33189) NRF

diameter (mm): 89. materiaal: staal. koelmiddel: r 134a

Deze Droger, airconditioning (33189) NRF is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FORD

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 33189
EAN code 8718042019165
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 77,55
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 27-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 28-10-2020 6

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
Fabrikant Productnummer
FORD 1027047
FORD 1038408
FORD 1073278
FORD 1079278
FORD 1094660
FORD 1105794
FORD 1113786
FORD 1123296
FORD 1152392
FORD 1152396
FORD 1355461
FORD 97KW19E647AH
FORD 97KW19E647AK
FORD 97KW19E647AL
FORD 97KW19E647AM
FORD 97KW19E647AN
FORD 97KW19E647AP
FORD 97KW19E647AR
FORD 97KW19E647AS
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel