Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Droger, airconditioning (33220) NRF

Gratis verzending vanaf €20,-
NRF
Eigenschappen
diameter (mm) 89
materiaal aluminium
koelmiddel r 134a
kwaliteitsgraad easy fit
hoogte (mm) 220
Hoogte 22 cm
Omschrijving

Droger, airconditioning (33220) NRF

diameter (mm): 89. materiaal: aluminium. koelmiddel: r 134a. kwaliteitsgraad: easy fit. hoogte (mm): 220

Deze Droger, airconditioning (33220) NRF is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
FORD

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 33220
EAN code 8718042019462
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 58,33
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 1

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
FORD FORD
Fabrikant Productnummer
FORD 1121714
FORD 1138446
FORD 1152362
FORD 1197811
FORD 1230579
FORD 1307761
FORD 1307762
FORD 1324677
FORD 1330671
FORD 1362623
FORD 1362624
FORD 1362625
FORD 1A7H19E647AH
FORD 1S7H19E647AA
FORD 1S7H19E647AD
FORD 1S7H19E647AE
FORD 1S7H19E647AF
FORD 1S7H19E647AG
FORD 1S7H19E647AH
FORD 1S7H19E647BA
FORD 1S7H19E647BB
FORD 1S7H19E647BC
FORD 1S7H19E647CB
FORD 1S7H19E647CC
FORD 1S7H19E647DA
FORD 1S7H19E647DB
FORD 1S7H19E647DC
FORD 4100565
Usage nummers
Alternatieve producten (2)
Gratis verzending vanaf €20,-
THERMOTEC
Droger, airconditioning THERMOTEC
EAN code 5901655086430
Productnummer KTT120046
Merk THERMOTEC
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 51,51
Gratis verzending vanaf €20,-
NISSENS
Droger, airconditioning NISSENS
EAN code 5707286263208
Productnummer 95330
Merk NISSENS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 28-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 29-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 69,65
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel