0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Koelmiddelfilter (H28WF) HENGST FILTER

Gratis verzending vanaf €100,-
HENGST FILTER
Algemene gegevens
Productnummer H28WF
Productnumber alt. H28WF
EAN code 4030776012033
Merk HENGST FILTER
Eigenschappen
Alles weergeven
Filter type opschroeffilter
Schroefdraadmaat m16x1,5
Buitendiameter [mm] 96,5
Diameter o-ring [mm] 70,0
Hoogte 14.7 cm

Koelmiddelfilter (H28WF) HENGST FILTER

Filter type: opschroeffilter. Schroefdraadmaat: m16x1,5. Buitendiameter [mm]: 96,5. Diameter o-ring [mm]: 70,0

Deze Koelmiddelfilter (H28WF) HENGST FILTER is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
VOLVO

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 17,00
Bestelling
(online prijzen gelden niet in onze fysieke winkels) Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-8-2022 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-8-2022 1

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
Fabrikant Productnummer
VOLVO 1661964
VOLVO 1661964-5
VOLVO 16619645
VOLVO 1699826
VOLVO 1699830
VOLVO 16998304
VOLVO 1699834
VOLVO 20532237
Usage nummers
Alternatieve producten (3)
Gratis verzending vanaf €100,-
FEBI BILSTEIN
Koelmiddelfilter FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816401742
Productnummer 40174
Merk FEBI BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-8-2022 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-8-2022 500+
StukprijsPrijs incl. btw. € 8,12
Gratis verzending vanaf €100,-
MANN-FILTER
Koelmiddelfilter MANN-FILTER
EAN code 4011558792206
Productnummer WA 940/9
Merk MANN-FILTER
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-8-2022 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-8-2022 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 25,65
Gratis verzending vanaf €100,-
KNECHT
Koelmiddelfilter KNECHT
EAN code 4009026718537
Productnummer WFC 17
Merk KNECHT
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 19-8-2022 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 20-8-2022 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 41,41
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)