Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Krukassensor (064820084010) MAGNETI MARELLI

Gratis verzending vanaf €20,-
MAGNETI MARELLI
Eigenschappen
werkwijze electrisch
Omschrijving

Krukassensor (064820084010) MAGNETI MARELLI

werkwijze: electrisch

Deze Krukassensor (064820084010) MAGNETI MARELLI is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ALFA ROMEO
DUCATI MOTORCYCLES
FIAT
LANCIA

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer 064820084010
EAN code 8001063210339
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 23,37
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 02-11-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-11-2020 2

Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
FIAT FIAT
LANCIA LANCIA
Fabrikant Productnummer
ALFA ROMEO 195271101900
ALFA ROMEO 60512971
FIAT 05944390
FIAT 07588435
FIAT 07604582
FIAT 07769111
Usage nummers
Alternatieve producten (4)
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Wielsnelheidssensor EPS
EAN code 8012510249031
Productnummer 1.953.001
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 20,04
Gratis verzending vanaf €20,-
MOBILETRON
Bobine MOBILETRON
EAN code
Productnummer CE-05
Merk MOBILETRON
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 26-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 27-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 33,87
Gratis verzending vanaf €20,-
MEAT & DORIA
Krukassensor MEAT & DORIA
EAN code
Productnummer 87005
Merk MEAT & DORIA
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 27-10-2020 Centraal magazijn
Versturen 28-10-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 21,48
Gratis verzending vanaf €20,-
VALEO
Krukassensor VALEO
EAN code 3276422541767
Productnummer 254176
Merk VALEO
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 02-11-2020 Centraal magazijn
Versturen 03-11-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,42
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
   (+31) 085 401 19 01
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Pak nog snel extra voordeel