Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

FILTRON Luchtfilter (AP 109/1)

Gratis verzending vanaf €20,-
FILTRON
Eigenschappen
vorm hoekig
lengte (mm) 310
breedte (mm) 200
hoogte (mm) 52
Breedte 20 cm
Hoogte 5.2 cm
Lengte 31 cm
Omschrijving

FILTRON Luchtfilter (AP 109/1)

Productnummer: AP 109/1
Deze FILTRON Luchtfilter (AP 109/1) is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ISUZU
OPEL
TOYOTA

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Algemene gegevens
Productnummer AP 109/1
EAN code 5904608021090
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 45,05
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
ISUZU ISUZU
OPEL OPEL
Fabrikant Productnummer
ISUZU 29088429000
ISUZU 897035303
ISUZU 8970353030
ISUZU 8970645580
ISUZU 8971114230
OPEL 5834270
OPEL 834607
OPEL 834805
OPEL 897035303
OPEL 93192519
OPEL 97035303
OPEL 97111423
TOYOTA 178010W010
Usage nummers
Hulp nodig of vragen?
  (+31) 085 401 19 01
  (+31) 06 854 848 14
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL
    vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
betaalmethodes
Alternatieve producten
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
BOSCH Luchtfilter
EAN code 3165143550304
Productnummer 1 987 429 162
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 34,46
Gratis verzending vanaf €20,-
MAHLE
MAHLE Luchtfilter
EAN code 4009026507377
Productnummer LX 1740
Merk MAHLE
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,51
Gratis verzending vanaf €20,-
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HERTH+BUSS JAKOPARTS Luchtfilter
EAN code 4029416017460
Productnummer J1329013
Merk HERTH+BUSS JAKOPARTS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 14,34
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
MAXGEAR Luchtfilter
EAN code
Productnummer 26-0723
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo 08-4-2020 Centraal magazijn
Ophalen in Eindhoven 08-4-2020 Centraal magazijn
Versturen 09-4-2020 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 9,92