0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

MAP sensor (MS0121) CALORSTAT by Vernet

Gratis verzending vanaf €100,-
CALORSTAT by Vernet
Algemene gegevens
Productnummer MS0121
EAN code 3531650041091
Merk CALORSTAT by Vernet
Eigenschappen
Alles weergeven
Aantal aansluitingen 4
Meetbereik van [kpa] 11
Meetbereik tot [kpa] 307
Meetbereik van [v] 0,25
Meetbereik tot [v] 4,75

MAP sensor (MS0121) CALORSTAT by Vernet

Aantal aansluitingen: 4. Meetbereik van [kpa]: 11. Meetbereik tot [kpa]: 307. Meetbereik van [v]: 0,25. Meetbereik tot [v]: 4,75

Deze MAP sensor (MS0121) CALORSTAT by Vernet is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ABARTH
ALFA ROMEO
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROËN
DACIA
DODGE
FIAT
FORD USA
FORD
HONDA
IVECO
JEEP
LANCIA
MASERATI
MAZDA
OPEL
PEUGEOT
RENAULT
SAAB
SUZUKI
VAUXHALL

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 27,36
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
ABARTH ABARTH
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
CHEVROLET CHEVROLET
CHRYSLER CHRYSLER
CITROËN CITROËN
FIAT FIAT
FORD FORD
FORD USA FORD USA
HONDA HONDA
IVECO IVECO
JEEP JEEP
LANCIA LANCIA
MASERATI MASERATI
OPEL OPEL
PEUGEOT PEUGEOT
SAAB SAAB
SUZUKI SUZUKI
Fabrikant Productnummer
ALFA ROMEO 55206797
ALFA ROMEO 73503657
ALFA ROMEO 77365393
ALFA ROMEO K0462718AA
CHRYSLER 05140331AA
CHRYSLER 1068031593AA
CHRYSLER 5140331AA
CHRYSLER 68031593AA
CHRYSLER 68153918AA
CHRYSLER K068031593AA
DODGE 04627187AA
DODGE 68093409AA
DODGE 68151119AA
FORD 1448387
FORD 1723819
FORD 1871255
FORD 5094154
FORD 6M349J433AA
FORD BS519J559BA
FORD BV619F479AA
FORD EL8A9F479CA
HONDA 37830-RBD-E01
IVECO 504245257
IVECO 504369148
MAZDA WE01-18-211
OPEL 1235029
OPEL 1235084
OPEL 55219298
OPEL 6238210
OPEL 6238865
RENAULT 223650002R
RENAULT 8200758731
SAAB 24459853
SAAB 5341409
SAAB 93171176
SAAB 9543901
SUZUKI 18590-68L01
SUZUKI 18590-68L01-000
SUZUKI 18590-79J61
SUZUKI 18590-79J61-000
SUZUKI 18590-79J62
SUZUKI 18590-79J62-000
VAUXHALL 55219298
VAUXHALL 55568175
VAUXHALL 93171176
CHEVROLET 55219298
DACIA 223650002R
MASERATI 272880
JEEP 1068031593AA
JEEP 4627187AA
JEEP 55219298
JEEP 68031593AA
JEEP 68153918AA
JEEP 77366685
JEEP K068031593AA
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €100,-
MAXGEAR
MAP sensor MAXGEAR
EAN code 5901619521793
Productnummer 21-0313
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 20-9-2021 1
Verzenden met PostNL* 21-9-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,72
Gratis verzending vanaf €100,-
TOPRAN
MAP sensor TOPRAN
EAN code 1322600000013
Productnummer 207 426
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-9-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 19,78
Gratis verzending vanaf €100,-
EPS
Luchtdruksensor, hoogteregelaar EPS
EAN code 8012510213322
Productnummer 1.993.082
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-9-2021 6
StukprijsPrijs incl. btw. € 36,76
Gratis verzending vanaf €100,-
BOSCH
Sensor, vuldruk BOSCH
EAN code 4047024261549
Productnummer 0 281 002 680
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-9-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 35,95
Gratis verzending vanaf €100,-
BOSCH
MAP sensor BOSCH
EAN code 3165143196632
Productnummer 0 281 002 437
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-9-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 54,74
Gratis verzending vanaf €100,-
FEBI BILSTEIN
MAP sensor FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816370550
Productnummer 37055
Merk FEBI BILSTEIN

StukprijsPrijs incl. btw. € 27,00
Gratis verzending vanaf €100,-
BOSCH
Sensor, vuldruk BOSCH
EAN code 4047025091923
Productnummer 0 281 006 118
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-9-2021 8
StukprijsPrijs incl. btw. € 36,84
Gratis verzending vanaf €100,-
NGK
MAP sensor NGK
EAN code 4010326925655
Productnummer 92565
Merk NGK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 21-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 22-9-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,04
Gratis verzending vanaf €100,-
AUTLOG
Sensor, vuldruk AUTLOG
EAN code 4048488040817
Productnummer AS4503
Merk AUTLOG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 22-9-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 23-9-2021 7
StukprijsPrijs incl. btw. € 17,24
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 100,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)