0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

MAP sensor (550734A) ERA

Gratis verzending vanaf €20,-
ERA
Algemene gegevens
Productnummer 550734A
EAN code
Merk ERA
Eigenschappen
Alles weergeven
Aantal aansluitingen 4

MAP sensor (550734A) ERA

Aantal aansluitingen: 4

Deze MAP sensor (550734A) ERA is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
ABARTH
ALFA ROMEO
CHEVROLET
CHRYSLER
FIAT
FORD
HONDA
IVECO
JEEP
LANCIA
MAZDA
MERCEDES-BENZ
OPEL
PORSCHE
RENAULT
SAAB
SUZUKI

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 16,76
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Uitvoering Bouwjaar start Bouwjaar eind Pk Power kw
ABARTH ABARTH
ALFA ROMEO ALFA ROMEO
CHEVROLET CHEVROLET
FIAT FIAT
FORD FORD
HONDA HONDA
IVECO IVECO
JEEP JEEP
LANCIA LANCIA
MAZDA MAZDA
OPEL OPEL
PORSCHE PORSCHE
SAAB SAAB
Fabrikant Productnummer
CHRYSLER 45962101F
FIAT 55206797
FIAT 55219298
FIAT 55259084
FIAT 73503657
FORD 1723819
FORD BS51 9J559 BA , BS519J559BA
HONDA 37830-RBD-E01
IVECO 500303029
IVECO 504088431
IVECO 504245257
IVECO 504360148
IVECO 504360149
IVECO 504369148
MAZDA WE01-18211
MERCEDES-BENZ 157 153 01 28 , 1571530128
MERCEDES-BENZ A 157 153 01 28 , A1571530128
OPEL 12 35 029 , 1235029
OPEL 24 459 853 , 24459853
OPEL 62 38 210 , 6238210
OPEL 62 38 865 , 6238865
OPEL 91 58 595 , 9158595
OPEL 91 96 671 , 9196671
PORSCHE 997 606 180 00 , 99760618000
RENAULT 22 36 500 02R , 223650002R
SAAB 95 43 901 , 9543901
SUZUKI 18590-68L00
SUZUKI 18590-79G61
Usage nummers
Alternatieve producten (9)
Gratis verzending vanaf €20,-
MAXGEAR
MAP sensor MAXGEAR
EAN code 5901619521793
Productnummer 21-0313
Merk MAXGEAR
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 16-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 16,35
Gratis verzending vanaf €20,-
TOPRAN
MAP sensor TOPRAN
EAN code 1322600000013
Productnummer 207 426
Merk TOPRAN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 19,77
Gratis verzending vanaf €20,-
EPS
Luchtdruksensor, hoogteregelaar EPS
EAN code 8012510213322
Productnummer 1.993.082
Merk EPS
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 2
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,41
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Sensor, vuldruk BOSCH
EAN code 4047024261549
Productnummer 0 281 002 680
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 39,74
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
MAP sensor BOSCH
EAN code 3165143196632
Productnummer 0 281 002 437
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 10
StukprijsPrijs incl. btw. € 60,49
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
MAP sensor FEBI BILSTEIN
EAN code 4027816370550
Productnummer 37055
Merk FEBI BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 68
StukprijsPrijs incl. btw. € 32,44
Gratis verzending vanaf €20,-
BOSCH
Sensor, vuldruk BOSCH
EAN code 4047025091923
Productnummer 0 281 006 118
Merk BOSCH
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 17-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 18-6-2021 5
StukprijsPrijs incl. btw. € 43,35
Gratis verzending vanaf €20,-
NGK
MAP sensor NGK
EAN code 4010326925655
Productnummer 92565
Merk NGK
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 16-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 17-6-2021 1
StukprijsPrijs incl. btw. € 49,48
Gratis verzending vanaf €20,-
AUTLOG
Sensor, vuldruk AUTLOG
EAN code 4048488040817
Productnummer AS4503
Merk AUTLOG
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 17-6-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 18-6-2021 3
StukprijsPrijs incl. btw. € 18,15
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)