0
Kies hier uw voertuig
Fabrikant
Model
Versie
Kenteken

Sensor, uitlaatgasdruk (82578) MEAT & DORIA

Gratis verzending vanaf €20,-
MEAT & DORIA
Algemene gegevens
Productnummer 82578
EAN code 808888903993
Merk MEAT & DORIA
Eigenschappen
Alles weergeven
Aantal polen 3
Voor oe nummer 82 00 974 421
Connectorhuisvorm ovaal
Aantal leidingen 1
Stekkerkleur blauw

Sensor, uitlaatgasdruk (82578) MEAT & DORIA

Aantal polen: 3. Voor oe nummer: 82 00 974 421. Connectorhuisvorm: ovaal. Aantal leidingen: 1. Stekkerkleur: blauw

Deze Sensor, uitlaatgasdruk (82578) MEAT & DORIA is te gebruiken voor auto`s van onder andere :
DACIA
NISSAN
OPEL
RENAULT TRUCKS
RENAULT

Voor de exacte lijst zie "Toepasbaarheid" hieronder.
Stukprijs Prijs incl. btw.
€ 89,76
Bestelling
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) Direct 1
Verzenden met PostNL* 06-3-2021 1

Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)
Toepasbaarheid / OE nummers
Fabrikant Model Versie Motorcode Bouwjaar start
DACIA DACIA
NISSAN NISSAN
OPEL OPEL
RENAULT RENAULT
Fabrikant Productnummer
NISSAN 22365 00QAK , 2236500QAK
NISSAN 22365 1719R , 223651719R
NISSAN 22760 00Q0A , 2276000Q0A
NISSAN 23731 00Q0J , 2373100Q0J
OPEL 04400815
OPEL 04420906
OPEL 04423771
OPEL 04451570
OPEL 093198718
OPEL 095508630
OPEL 095519177
OPEL 4400815
OPEL 4420906
OPEL 4423771
OPEL 4451570
OPEL 93198718
OPEL 95508630
OPEL 95519177
RENAULT 22 36 517 19R , 223651719R
RENAULT 82 00 811 025 , 8200811025
RENAULT 82 00 974 421 , 8200974421
RENAULT 82 01 000 764 , 8201000764
RENAULT 8200641554
RENAULT H82 00 443 536 , H8200443536
DACIA 22 36 517 19R , 223651719R
DACIA 82 00 641 554 , 8200641554
DACIA 82 00 811 025 , 8200811025
DACIA 82 00 974 421 , 8200974421
DACIA 82 01 000 764 , 8201000764
RENAULT TRUCKS 22 36 517 19R , 223651719R
RENAULT TRUCKS 82 00 641 554 , 8200641554
RENAULT TRUCKS 82 00 811 025 , 8200811025
RENAULT TRUCKS 82 00 974 421 , 8200974421
RENAULT TRUCKS 82 01 000 764 , 8201000764
RENAULT TRUCKS H82 00 443 536 , H8200443536
Usage nummers
Alternatieve producten (1)
Gratis verzending vanaf €20,-
FEBI BILSTEIN
Sensor, uitlaatgasdruk FEBI BILSTEIN
EAN code 4054224731185
Productnummer 173118
Merk FEBI BILSTEIN
Voorraad
Verzendmethode Levertijd Voorraad
Ophalen in Venlo / Morgen in Eindhoven (Ex. Zondag) 08-3-2021 Centraal magazijn
Verzenden met PostNL* 09-3-2021 76
StukprijsPrijs incl. btw. € 48,45
Hulp nodig of vragen?
Uw unieke helpdeskcode Waarom kiezen voor Porza.nl
  • Gratis verzending in NL vanaf € 20,-
  • Beveiligd betalen
  • Alles op vooraad
  • Pasgarantie (€ 4,95)